1

Temat: Latanie okołosylwestrowe 2015/2016

Cześć Pilotom,

Nasz Bocian ubezpieczony jest do 2 stycznia (żeby nie skłamać), co, przy sprzyjającej pogodzie, daje nam wszelkie szanse na zorganizowanie sylwestrowo-noworocznego latania.
Oczywiście, jakiekolwiek podskoki we wcześniejszych terminach też są możliwe, jeśli pogoda pozwoli i zbierze się ekipa (kalendarz czeka!).

W związku z tym mam do Was parę pytań:
- Kto byłby zainteresowany taką okołosylwestrową akcją?
- Czy preferujecie Sylwestra, czy Nowy Rok, czy dwudniowy maraton?
- Czy dobrym pomysłem jest zorganizowanie całości w postaci zimowych zawodów na celność Lądowania? Myślę, że można by to wpisać w Krzysztofowy pomysł "celnościowego Pucharu Piastowa" składającego się z 4 konkursów w ciągu roku.
- Jeśli organizujemy zawody, to czy produkujemy jakieś okolicznościowe koszulki/szaliki/onuce?

Poza tym wszelkie propozycje są mile widziane.

Pozdrowienia i czekam na komentarze,
Michał

2

Odp: Latanie okołosylwestrowe 2015/2016

Hej,

jestem za ! Warunek jest jeden, trzeba się zebrać i popracować przy Bocianie. Moim zdaniem dwa intensywne weekendy powinny wystarczyć. W związku z powyższym bardzo proszę o regularne odwiedzanie klubu w trybie weekendowym.

Pozdrawiam

RF

3

Zgłaszam się jako chętny do pracy/ latania ;-)
Jeżeli pogoda będzie sprzyjająca, preferuję maraton dwudniowy.

Pozdrawiam,
Arek

4 Ostatnio edytowany przez Robert_Mucha (2015-11-21 23:40:15)

Jestem za! W kwestii pomocy deklaruję się do zadań trudnych/nie wykonalnych!
Moim zdaniem Sylwester jest dobrym czasem, zmęczenie w Nowy Rok może negatywnie oddziaływać na sprawność w locie :-)

5

Dzięki dla Roberta, Rafała i Czarka, którym chciało się w ostatnią sobotę popracować przy Bocianie. Potrzebujemy więcej rąk!

6

Latamy! Nasze oficjalne zamiary to polatanie w Sylwestra, Nowy Rok i drugiego stycznia. Warunkiem jest bycie "na czysto" z finansami. Zapisujcie się w kalendarzu!

7

Zbiórka o 9:00.

8

Zamykam temat jako archiwalny.