1

Temat: Mazowiecka Szybowcowa Kadra Juniorów 2015

Witam,

Po raz kolejny ogloszony został konkurs na skladanie ofert w zakresie kultury fizycznej i sportu dla dzieci i młodzieży z wojewodztwa mazowieckiego. W ramach tego projektu, chcemy wzorem lat poprzednich, stworzyć Mazowiecką Szybowcową Kadrę Juniorow. Wstępny plan zakłada kadrę 16-sto osobową, ale ostateczny skład będzie ustalony po rozstrzygnięciu konkursu.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą do wszystkich
zainteresowanych juniorów i juniorek, spełniających poniższe warunki o przesłanie swoich zgłoszeń do dnia 15.02.2015 do szefa wyszkolenia Aeroklubu Radomskiego- Rafała Siankowskiego na adres e-mail: mskj.mazovia@gmail.com

Minimalne wymagania:

- przynależność do aeroklubu znajdującego się w województwie mazowieckim : Radomski, Warszawski, Ziemi Mazowieckiej, PLL LOT oraz Północnego Mazowsza
- wiek do 25 lat (rocznikowo)
- min. 3 klasa szybowcowa (preferowana licencja, natomiast nie obowiązkowa. Celem kadry jest wspieranie wszystkich juniorów!)
- zaangażownie, chęć latania i rozwijania się w nadchodzącym sezonie 2015.

W zgłoszeniu należy zawrzeć:
- dane osobowe (imię, nazwisko, data urodzenia)
- Aeroklub
- nalot ogólny, samodzielny oraz nalot w ostatnim sezonie
- odznaki, ilość kilometrów (dla pilotów z licencją) oraz skończone zadania dla pilotów bez licencji
- plany sportowe i zawodnicze na najbliższy sezon.

Kadra funkcjonuje już od kilku lat i pomogła już wielu młodym rozwinąć skrzydła. Dlatego zachęcamy wszystkich do aplikowania. Pamiętajcie – nie liczy się tylko doświadczenie lotnicze, ale i zaangażowanie.

nie jesteś pewny czy to możesz być ty? masz wątpliwości czy jestes za młody/za stary/za wysoki/za niski/ zbyt niedoswiadczony? Pytaj!  KAŻDY JUNIOR MA SZANSĘ POLATAĆ Z NAMI:):)

Zapraszamy !!!

2

Odp: Mazowiecka Szybowcowa Kadra Juniorów 2015

Nie wspomniane jest, jakie profity płyną z przynależności do kadry ;)

3

Odp: Mazowiecka Szybowcowa Kadra Juniorów 2015

same obowiązki ;-)
Z Aeroklubów: Warszawskiego i PLL LOT mam już 12 zgłoszeń i codziennie napływają kolejne. Z AR, Przasnysza i Płocka nikt się nie zgłosił. Wygląda na to że kadra będzie "warszawska" ;-)

RF